Avon ♥4♥

/
8 Comments
Cześć ! ;)

Mam wrażenie że nie było mnie tu bardzoo długo , choć nie było mnie tylko 4 dni... Mniejsza o to.. :)
Parę dni temu zauważyłam że coraz częściej składamy z moja mama zamówienia w Avon . Moja koleżanka z klasy jest konsultantką i zawsze zamawiałam od niej kosmetyki.. Aż w końcu stwierdziłam że sama chciała bym też zostać konsultantką Avonu , wypełniłam na internecie formularz jednak że ja nie mam skończonych 18 lat umowa jest podpisana na moją mamę , jeszcze w tym samym dniu dostałam maila że moje spotkanie zostało zaplanowane. Dzisiaj czyli po 3 dniach od wypełnienia formularza , przyszła do mnie bardzo mila pani , jest to liderka sprzedaży która będzie mi pomagać jeśli czegoś nie będę wiedzieć ;) Moja mama podpisała umowę i się zaczęło ! :) Oficjalnie zostałam konsultantką Avon (Tak powiedziała mi moja liderka która dobrze wiedziała że to ja będę działać) Moja przygoda się zaczyna :)
Na wstępnie dostałam 5 katalogów i kilkanaście różnych mini gazetek tylko dla konsultantek .                                                          
Teraz zbieram po woli listę moich klientek , i jeszcze chciałam wspomnieć że będzie mi w tym pomagać Julia Blog Juli i  wspólnie będziemy budować naszą listę :) ♥ Nie mogę już się doczekać :) Założyłyśmy nawet sobie zeszyty aby wszystko sobie zapisywać :) 


INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH !
Jeżeli ktoś chciał by kupić kosmetyki z Avon
(koszty wysyłki ponoszę ja) lub
po prostu zapytać o coś , proszę pisać na mój e-mail
sandra8189@vip.onet.pl było by mi bardzo milo
na dobry początek gdyby przybyło mi klientek :)
jak i klientów ♥
Tak więc serdecznie zapraszam :)
Więcej informacji pod e-mail .

Dziękuję za przeczytanie posta wiem że nie był on za bardzo sensowny no ale lepsze to niż nic ♥You may also like

8 komentarzy:

 1. Powodzonka :) Pamiętaj, że taka zabawa to jednak odpowiedzialność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje , tak wiem o tym jednak bardzo dobrze się z tym czuję że mam jakiś obowiązek (nie licząc nauki ) :)

   Usuń
 2. Ale ci zazdroszcze ;) one-trii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem konsultantką a zostałam dla mamy aby miała tańsze kosmetyki nie chciałam działać w tym prężnie bo jest to piramida która mnie nie interesuje, musisz być przygotowana że AVON będzie bombardował Cie telefonami, ofertami spotkań, wiecznie beda dzwonic i pytać czy masz już zamówienie czy nie, choć jest wiele konsultantek w około i nie łato zrobić zamówienie co miesiąć za około 300 zł na których idzie naprawdę dużo % upustu - mnie najbardziej wkurzają telefony typu ``ma pani zamówienie ? ale niech pani zrobi jeszcze 4 dni to uda się pani naciągnąć kogoś na kosmetyki? ostatnio pani miała takie duże zamówienie..`` strasznie mnie ta natarczywość irytuję - musisz być na to odporna :) wiadome że lepsze zamówienia będa w okresie świątecznym niż w przeciętnych miesiącach - również musisz znaleźć sobie nowych klientów a to nie jest łatwe ale POWODZENIA :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia! :)

  Wspólna obserwacja? :) Daj znać u mnie! :3
  bizzmebaby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.